speakychat nedir

SpeakyChat Nedir?

SpeakyChat en iyi anlatimi ile Özelikleri Neler?

Özellikle son dönemde yaygın olarak kullanılan speakychat nedir ve nasıl kullanılır? Kullanıcıların merak ettiği soruları arasında yer almaktadır. İnternet üzerinden sohbet etmek isteyenlerin kullanabileceği gelişmiş sistemiyle kullanıcılara kolaylık sağlayan bir sistemdir. Sohbet sitelerine yapılan saldırıların en aza SpeakyChat indirilmesini sağlayarak kullanışlı sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır.

speakychat gif

SpeakyChat Logo

Günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle özellikle siteler üzerinden yapılacak görüşmelerin daha verimli hale gelmesi için tema, arka plan, renkli ve daha pek çok farklı durumun değiştirilmesine imkan sağlayarak kişilerin sohbet ortamına kendilerini uygun hale getirmesine yardımcı olmaktadır. Sistemin kullanışlı olması siteleri tarafından tercih edilmesini sağlamaktadır.

Speakychat Nasıl Kullanılır?

Giderek yaygınlaşan kullanımı güvenli şekilde sohbet etmek isteyenler açısından etkili olmaktadır. Bu konuda speakychat nasıl kullanılır? Öğrenmek isteyenler sistem üzerinden yapacakları işlemler sayesinde detaylı bilgi elde edebilirler. Siteler tarafından kullanılan bu sistem kullanıcılar açısından pek çok farklı alanda sağladığından özellikle daha kaliteli ortamlarda sesli sohbet etme imkanı sunmaktadır. Bu nedenle de son dönemde giderek daha çok tercih edilmektedir.

SpeakyChat Oda Fiyatlari

Tüm Sesli Chat ailesi bilir ki oda fiyatlari her ay degismektedir, nedenlerden birisi olan dolar ve euro’nun her ay yükselmesidir, umariz en kisa zamanda yerli speakychat lb odalari cikarda bizlerde rahat bir nefes aliriz.. su an sizlere önere bilecegim en iyi panelci olan EvrenselPanel Sesli Panel Sektöründe hizla yukselen panelcilerden birisidir, biz dahi kendisi ile calismaktayiz, oda fiyatlari her zaman sabit hic bir zaman degismemektedir.

SpeakyChat Google Chrome

Google Chrome yaklasik 3 yildir seslisohbet sitelerine giris saglamamaktadir, yazilimcilar en son hizla bu duruma cözüm aramaktalar fakat gecen sure tam tamamina 3 yildir ve bu zamana kadar hic bir cozum bulamadilar, umariz en kisa zamanda bir cözüm ile eskisi gibi Google Chrome girislerimizi yapa biliriz.

Bot Sistemi

Yaklasik 3 aydir Web Sitelerimizin odalarina sistem bot atmaktadir, isteyen herkes aylik 150 tl ödeyerek sesli sitelere bot attira bilmektedir, fakat botlu siteler hic hos karsilanmamaktadir

SpeakyChat Bot Eksi ve Artilari

  1. siteniz birden 100 user görünümde olmaktadir fakat web sitenizde 20 online canli kisi varsa eger 100 bot arasinda kaybolmaktalar.
  2. kullanici ve yetkiler bu durumdan sikayetci olurlar, kim bot kim gercek kullanici ayirt etmek zorlanir.
  3. botlar ne selam vermekte nede selam almakta, adi ustunde botlar sadece nikleri ile durmaktadir sitede

SpeakyChat Staff 3 ( SystemAgent )

ilk baslarda buyuk sitelerde alisik oldugumuz staff 3 yetkisi artik en ufak sitede bile görmeye biktik , staff 3 fiyatina gelirsek her butceye uygundur, 100 tl ile 150 tl arasi bir fiyati vardir, bir kerelik ödenerek odalariniz aktif kaldigi surece yetkinizi kullana bilirsiniz

Staff 3 SystemAgent Özelikleri

  1. Root’un bir ust yetkisidir
  2. Root genel yazmasi ve özel atma gibi özelikleri olmadigi icin staff 3 bu özelikler mevcut.
  3. Staff 3 kullanicilarda göremezsiniz tam bir görünmezdir

 

Sesli Chat | Kameralı Sohbet | Görüntülü Sohbet |  Yeni Açılan Sesli Siteler | Nasıl Gif Yapılır |

Powered by EvrenselPanel

sesli chat

sesli sohbet

mobil sohbet

kamerali chat