hakkimizda

Kesintisiz Sohbet Sistemi
7/24 aktif durumda olan sitemiz sesli sohbet imkanı sunmaktadır. Bu sayede sitemiz üzerinden yapacağınız görüşmelerle dilediğiniz her durumda sorunsuz şekilde görüşmelerinizi devam ettirebilirsiniz. Sitemiz uzun yıllardır online ortamda görüşme yapmak isteyenler için hizmet vermektedir. Bu sayede dilediğiniz her durumda daha fazla arkadaşa sahip olmanız için sizlere binlerce üye ile hizmet sunmaktayız.

Hakkımızda

Hayatımızın her anında arkadaşa, dosta veya bizi anlayan bir sevgiliye ihtiyaç duymaktayız. Ülkemizde bu konuda oluşan açığı kapatmak içinse yapmış olduğumuz çalışmalar ile birlikte sizlerin beklentilerini karşılamaktayız.
FairSon rumuzlu arkadaşımızın önderliğinde 22.07.2012 yılında www.SesliVip.com adresi kurulmuştur. Kurulduğu yıldan beridir sürekli olarak kendini geliştiren ve ileriye taşıyan sitemiz kısa bir süre içerisinde sesli sohbet alanında Türkiye’nin en önemli sitesi haline gelmiştir. Gün içerisinde binlerce misafirimizi ağırlayabileceğimiz bir alan kurmuş durumdayız. Hem sizlerin kaliteli, huzurlu vakit geçirmesini sağlarken hem de güvenilir bir alan içerisinde hareket etmenize yardımcı olmaktayız.

Gerçek Dostluklar

SesliVip ailesi olarak dostluk kurmanıza büyük ölçüde katkı sağlamaktayız. Bulunmuş olduğunuz şehirde veya farklı bir coğrafyada yer alan bireylere kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Yeni insanlar ile tanışabiliyor ve yeni insanlar ile ortak bir payda üzerinde hareket edebiliyorsunuz.
Filtreleme özelliği ile istediğiniz şehirde bulunan bireylere erişim sağlayabiliyorsunuz. Üstelik diğer sitelerde olan yanlış ve sahte hesapların hiçbiri sitemizde bulunmamaktadır. Sesli sohbet alanında daima doğru hesapların sitemizde yer alması için çeşitli sistemleri kullanmaktayız. Tanıştığınız insanlar bu nedenle gerçek bireylerdir. Arzu ettiğiniz ve istediğiniz dostluğu sitemizde bulabilirsiniz. Yaşadığınız yalnızlığı böylece bir kenara atıp sunmuş olduğumuz hizmetlerin hepsinden gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz.
Sevgi ve Aşk Dolu Maceralar
Aradığınız aşkı ve sevgiyi hayat şartları veya güvensizlik düşüncesi ile bulmak sizler için oldukça zordur. Fakat sitemiz bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Bizleri tercih eden birçok kişi aradığı aşkı ve sevgiyi bulmuş durumdadır. Tanışmanıza vesile olmanın keyfini yaşarken sizleri mutluluğun içerisine doğru sürüklemekteyiz. Bunu yaparken hizmet kalitemizden ve ilkelerimizden hiçbir şekilde

Sesli Chat | Kameralı Sohbet | Görüntülü Sohbet |  Yeni Açılan Sesli Siteler | Nasıl Gif Yapılır |

Powered by EvrenselPanel

sesli chat

sesli sohbet

mobil sohbet

kamerali chat