• 373

    Sesli Chat Giris icin Tiklayin

sesli sohbet nedir

İnternet üzerinden yeni tanışacağınız kişilerle sesli bir şekilde görüşmemize imkan sağlayan sesli chat özellikle karşınızdaki kişiyi daha yakından tanıma imkanı sunmaktadır. Online ortamda arkadaş arayanların tercih edebileceği yöntemler arasında yer almaktadır. Mikrofon üzerinden karşınızdaki kişiyle sesli bir şekilde görüşme imkanı elde etmenizi sağlamaktadır. İnternet üzerinden yeni tanışacağınız kişilerle sesli bir şekilde görüşmemize imkan sağlayan sesli chat özellikle karşınızdaki kişiyi daha yakından tanıma imkanı sunmaktadır. Online ortamda arkadaş arayanların tercih edebileceği yöntemler arasında yer almaktadır. Mikrofon üzerinden karşınızdaki kişiyle sesli bir şekilde görüşme imkanı elde etmenizi sağlamaktadır. Bayanlarla Görüntülü Sohbet ve Yakisikli Erkeklerin bulundugu mekan, Kaliteli bir ortam icin SesliVip.Com

Sesli Sohbet Nedir?

Sesli Sohbet Siteleri yakındaki kişilerden ziyade farklı şehirlerden ve ülkelerden kişilerin sanal plartform üzerinden birbirleriyle iletişim kurmasıdır.

Hangi Cihazlardan Girilir ?

  • Mobil Cihaz ( Android ve İos )
  • Tablet ( İpad )
  • Bilgisayar ( Windows)

Mobil Cihazlar

Sesli Chat kanallarına sesli mobil cihazlardan girebilmek için telefonunuzun kendi internet sağlayıcısı olan explorerden girmeniz gerekmektedir.

Tablet vb. Cihazlar

Mobil cihazlarda olduğu gibi tablet vb. cihazlarda da cihazın kendi internet sağlayıcısından girmeniz gerekmektedir.

Bilgisayar

Sesli Sohbet sistemlerine bilgisayardan girebilmek için seçtiğiniz tarayıcının java destekli olması gerekmektedir.Aksi taktirde sohbet paneline girişiniz sağlanacaktır.Ancak sohbet odasındaki kişiler , konuşmalar ve diğer faaliyetleri göremezsiniz. Bu nedenle kullanıcılarımıza İnternet Explorer ve Mozilla Önermekteyiz.

Activex Nedir?

Microsoft’un Windows platformlari için gelistirmis oldugu bir nesne bileseni olan Activex sisteme erisim saglamaniz için gerekli olan bir dosyadir. Sistemden indireceginiz dosya ile istediginiz her an sisteme erisim saglayabilirsiniz. Sohbet sitelerine ulasim saglayamayanlarin kullanmasi için gelistirilmis olan bir bilesendir. Indireceginiz dosya ile istediginiz her zaman yeniden indirme islemi yapmak zorunda kalmadan kullanim imkani elde edebilirsiniz. Nasil Indirilir? Sitemizin anasayfasinda bulunan activex indir butonunu kullanarak indirme islemini baslatabilirsiniz.Kurulumu gayet kolay olan bu dosya kurduktan sonra hiç bir islem yapmadan dogrudan sistemdeki yerini almakta ve aktif hale gelmektedir.

Activex Ne Için Kullanilir?

SpeakyChat Yazilim tabanli olan Activex dosyasi internet eklentisi olan web sayfalarina ulasim saglamaniz için etkili olmaktadir. Bu dosyayi kullanarak sisteme erisim saglayacaginiz için indirmeniz gerekir. Güvenli bir sisteme sahip oldugundan dosyayi kullandiginiz cihaza, indirerek bu sekilde sorun yasamadan kullanmaya baslayabilirsiniz. dilerseniz makalenin devamini burdan okuya bilirsiniz SpeakyChat

Sesli Chat | Kameralı Sohbet | Görüntülü Sohbet |  Yeni Açılan Sesli Siteler | Nasıl Gif Yapılır |

Powered by EvrenselPanel

sesli chat

sesli sohbet

mobil sohbet

kamerali chat